Wysoka wydajność

Obsługa wejścia/wyjścia 4K 60 Hz

Gdy używane jest 4K Ultra HD (High Definition), szybkość sygnału wejściowego/wyjściowego 60 klatek na sekundę (60p) zostaje osiągnięta dla sygnałów wideo. Po podłączeniu do telewizora kompatybilnego z 4K Ultra HD oraz z wejściowym sygnałem wideo 60p, możesz cieszyć się poczuciem realizmu dostępnym jedynie w przypadku obrazów w wysokiej rozdzielczości, nawet przy oglądaniu szybko poruszających się obrazów.
Amplituner obsługuje również przetwarzanie obrazu dla 4K 60p, 4:4:4 i 24-bitowych filmów. Poprzez przetwarzanie filmu w oryginalnej rozdzielczości, urządzenie pozwala cieszyć się idealną jakością obrazu w wysokiej rozdzielczości.

Cyfrowy procesor wideo skaluje rozdzielczość sygnału analogowego (Rozdzielczość SD) do rozdzielczości HD (720p/1080p) oraz 4K link

To urządzenie jest wyposażone w funkcję skalowania w górę 4K wideo pozwalającą na emitowanie sygnału wyjściowego wideo lub SD (standardowa rozdzielczość) wideo poprzez HDMI z rozdzielczością 4K (3840 × 2160 pikseli). Ta funkcja pozwala na podłączenie urządzenia do telewizora za pomocą jednego kabla HDMI i wyświetla obrazy o wysokiej rozdzielczości dla każdego źródła wideo.

Urządzenie jest wyposażone w wyjście HDMI ZONE2 link

Wyjście multi-room ZONE2 zawiera wyjście HDMI, które pozwala na korzystanie z innego źródła audio/wideo w tym pomieszczeniu razem z innym programem grającym w głównym pomieszczeniu.

Złącza HDMI umożliwiają podłączenie różnorodnych źródeł cyfrowych AV (8 wejść, 3 wyjścia)

W celu podłączenia do szerokiego zakresu źródeł sygnału cyfrowego, to urządzenie posiada 8 wejść HDMI, w tym 1 na panelu przednim, które pozwala szybko i wygodnie podłączyć kamerę, konsolę do gier lub inne urządzenia wyposażone w HDMI. Są podwójne wyjścia HDMI dla pomieszczenia głównego oraz trzecie wyjście HDMI dla innego pomieszczenia.

Oprócz funkcji sieciowych, takich jak radio internetowe itp., urządzenie posiada funkcję AirPlay®. link

Odtwarzać można wiele rozmaitych źródeł audiowizualnych, w tym radio internetowe, pliki dźwiękowe zapisane w komputerze, można też wyświetlać na ekranie telewizora zdjęcia zapisane w komputerze.

Urządzenie obsługuje również technologię Apple AirPlay, która umożliwia odtwarzanie strumieniowe biblioteki muzycznej z urządzeń takich jak iPhone®, iPad®, iPod touch® lub iTunes®.

Odtwarzanie plików DSD i FLAC przez USB i sieci

To urządzenie obsługuje odtwarzanie formatów audio o wysokiej rozdzielczości, takich jak pliki DSD (2,8 MHz) i FLAC 192 kHz. Zapewnia wysoką jakość odtwarzania plików o wysokiej rozdzielczości.

Można łatwo nawiązać połączenie bezprzewodowe z urządzeniami Bluetooth link

Można słuchać muzyki poprzez bezprzewodowe połączenie ze smartfonem, tabletem, komputerem itp.

Urządzenie jest zgodne z oprogramowaniem “Marantz Remote App”∗ w zakresie podstawowej obsługi za pomocą urządzeń iPad, iPhone lub urządzeń z systemem operacyjnym Android™ (Google, Amazon Kindle Fire)

“Marantz Remote App” to aplikacja umożliwiająca wykonanie podstawowych czynności, na przykład włączenie/wyłączenie urządzenia, sterowanie głośnością oraz zmiana źródła dźwięku za pomocą urządzeń iPad, iPhone oraz smartfonów i tabletów z systemem Android.

Pobierz odpowiednią wersję aplikacji “Marantz Remote App” do urządzeń z systemem operacyjnym iOS lub urządzeń z systemem operacyjnym Android. Amplituner należy połączyć z tą samą siecią LAN lub Wi-Fi (bezprzewodową siecią LAN), z którą jest połączone urządzenie iPhone lub iPod touch.

Dźwięk multi-room link

Istnieje możliwość wybrania i odtwarzania z poszczególnych wejść w pomieszczeniu głównym (MAIN ZONE), oraz w ZONE2 i ZONE3.
Ponadto, gdy używana jest funkcja Wszystkie strefy stereo, muzyka odtwarzana w pomieszczeniu głównym (MAIN ZONE) może być odtwarzana we wszystkich strefach jednocześnie. Jest to przydatne, gdy chce się słuchać muzyki tła (BGM) w całym domu.

Energooszczędna konstrukcja

To urządzenie wyposażone jest w funkcje trybu ECO, która pozwala odtwarzać muzykę i filmy, jednocześnie redukując zużycie energii, a także w funkcję automatycznego trybu czuwania, która automatycznie wyłącza zasilanie, gdy urządzenie nie jest używane. Pozwala to ograniczyć zbędne zużywanie energii.

powrót do góry