Dźwięk wysokiej jakości

Przy zastosowaniu obwodów dyskretnych wzmacniacz mocy zapewnia identyczną jakość we wszystkich 9 kanałach (165 W x 9 kanałów)

W celu uzyskania optymalnego realizmu i niezwykłej dynamiki, sekcja wzmacniacza mocy wykonana jest na elementach dyskretnych (zamiast układów zintegrowanych).

Dzięki zastosowaniu wysokoprądowych elementów dyskretnych dużej mocy wzmacniacz z łatwością wysteruje głośniki wysokiej jakości.

Dolby Atmoslink

To urządzenie jest wyposażone w dekoder, który obsługuje Dolby Atmos, całkowicie nowy format dźwięku. Ustawienie lub ruch dźwięku jest odtwarzany dokładnie przez dodatkowe górne głośniki, umożliwiając doświadczenie niesamowicie naturalnego i realistycznego pola dźwięku surround.

Wzmacniacz ze sprzężeniem zwrotnym

To urządzenie korzysta z obwodu szerokopasmowego wzmacniacza ze sprzężeniem zwrotnym dla swojego przedwzmacniacza, więc sygnały wysyłane z odtwarzacza płyt Blu-ray i innych urządzeń, które obsługują formaty audio o wysokiej rozdzielczości, mogą być wzmacniane przy zachowaniu wysokiej jakości. Szerokopasmowy wzmacniacz ze sprzężeniem zwrotnym odtwarza również naturalną przestrzeń dźwięku.

Audyssey DSX®link

To urządzenie jest wyposażone w procesor Audyssey DSX®. Po podłączeniu przednich głośników górnych do tego urządzenia i włączeniu odtwarzania z użyciem dekodera Audyssey DSX® można doświadczyć szerszego wymiaru pionowego przedniej sceny dźwiękowej. Po podłączeniu dwóch przednich głośników rozszerzających panoramę stereo można doświadczyć szerszego wymiaru poziomego przedniej sceny dźwiękowej.

Audyssey LFC™ (Low Frequency Containment — ograniczenie niskich częstotliwości) link

Funkcja Audyssey LFC™ rozwiązuje problem dźwięków niskiej częstotliwości przeszkadzających osobom w sąsiednich pokojach lub mieszkaniach. Funkcja Audyssey LFC™ dynamicznie monitoruje zawartość dźwięku i usuwa niskie częstotliwości przechodzące przez ściany, podłogi i sufity. Następnie stosuje przetwarzanie psychoakustyczne w celu odtworzenia wrażenia basów dla słuchaczy w danym pomieszczeniu. Efektem jest doskonały dźwięk, który już nie przeszkadza sąsiadom.

Dyskretne głośniki niskotonowe i funkcja Audyssey Sub EQ HT™ link

Urządzenie może używać dwóch wyjść głośników niskotonowych oraz może indywidualnie regulować poziom i opóźnienie dla każdego głośnika niskotonowego.
Funkcja Audyssey Sub EQ HT™ umożliwia bezproblemową integrację, najpierw kompensując wszelkie różnice poziomu i opóźnienia między dwoma subwooferami, a następnie stosując funkcję Audyssey MultEQ® XT32 do obu subwooferów łącznie, aby uzyskać lepszą odpowiedź i szczegółowość najniższych tonów.

DTS Neo:X link

Ta technologia umożliwia odtwarzanie dźwięku ze źródła 2-kanałowego lub wielokanałowego źródła 7.1/5.1 w trybie 9.1 kanałów, co pozwala uzyskać jeszcze szerszą scenę dźwiękową.

Uaktualnienie (Auro-3D)

Auro-3D

To urządzenie jest wyposażone w dekoder Auro-3D.
W trybie Auro-3D, głośniki Przednie górne, Surround ścienne i Sufitowy Surround zostają dodane do konwencjonalnego systemu 5.1-kanałowego w celu uzyskania naturalnego i realistycznego pola dźwięku, który jest słyszany ze wszystkich kierunków.

Jeśli po uaktualnieniu zostaną dodane głośniki dla trybu Auro-3D, będzie możliwe odtwarzanie w trybie Auro-3D.
Dysponując głośnikami 7.1-kanałowymi (podłogowe 5.1 kanałów + Przednie górne) można także odtwarzać w trybie Dolby Atmos.

Square Black Odtwarzanie Auro-3D

Square Black Odtwarzanie Dolby Atmos

Tryb Auro-3D nie obsługuje głośników Sufitowe przednie, Sufitowe środkowe, Sufitowe tylne, Tylne ścienne i Dolby Atmos Enabled.
Posiadając te głośniki, należy je zastąpić głośnikami Przednie górne i Surround ścienne, jak wyżej, aby korzystać z odtwarzania Auro-3D.

Obydwa tryby Auro-3D i Dolby Atmos będą działać w konfiguracji 5.1 po dodaniu głośników Przednie górne.

powrót do góry