Dźwięk wysokiej jakości

Przy zastosowaniu obwodów dyskretnych wzmacniacz mocy zapewnia identyczną jakość we wszystkich 7 kanałach (70 W x 7 kanałów)

W celu uzyskania optymalnego realizmu i niezwykłej dynamiki, sekcja wzmacniacza mocy wykonana jest na elementach dyskretnych (zamiast układów zintegrowanych).

Dzięki zastosowaniu wysokoprądowych elementów dyskretnych dużej mocy wzmacniacz z łatwością wysteruje głośniki wysokiej jakości.

Dolby Atmoslink

To urządzenie jest wyposażone w dekoder, który obsługuje format dźwięku Dolby Atmos. Ustawienie lub ruch dźwięku jest odtwarzany dokładnie przez dodatkowe górne głośniki, umożliwiając doświadczenie niesamowicie naturalnego i realistycznego pola dźwięku przestrzennego.

Wirtualizer Głośnikowy∗link

Wirtualizer Głośnikowy umożliwia dostęp do bardziej wciągającego środowiska z tradycyjnych głośników kanałowych poprzez układy cyfrowego przetwarzania sygnału, w tym wirtualizacji surround oraz wirtualizacji dźwięków wysokich Dolby Atmos.

Wirtualizer Głośnikowy nie nadaje się do użytku, gdy połączone są obydwa głośniki dźwięków wysokich i głośniki surround.

Wirtualizacja dźwięków wysokich może być stosowana, gdy podłączone są głośniki surround.

Funkcja ta będzie obsługiwana poprzez aktualizację oprogramowania wewnętrznego (firmware).

DTS:Xlink

To urządzenie jest wyposażone w technologię kompresji DTS:X. DTS:X wnosi nową jakość w dziedzinie kina domowego, wprowadzając technologię dźwięku opartą na obiektach immersyjnych, która eliminuje ograniczenia kanałów. Elastyczność obiektów umożliwia skalowanie i rozchodzenie się dźwięku w pomieszczeniu z większą precyzją niż dotychczas, oferując bogatsze wrażenia dźwięku immersyjnego.

DTS Virtual:Xlink

Technologia DTS Virtual:X umożliwia unikalne przetwarzanie wirtualne górne i wirtualnej przestrzeni DTS, aby zapewnić niezapomniane wrażenia dźwiękowe z dowolnego typu źródła sygnału wejściowego (kanał stereo do 7.1.4) oraz konfiguracji głośników.

Technologii DTS Virtual:X nie można używać po podłączeniu głośników wysokich.

powrót do góry