Dźwięk wysokiej jakości

Przy zastosowaniu obwodów dyskretnych wzmacniacz mocy zapewnia identyczną jakość we wszystkich 9 kanałach (150 W x 9 kanałów)

W celu uzyskania optymalnego realizmu i niezwykłej dynamiki, sekcja wzmacniacza mocy wykonana jest na elementach dyskretnych (zamiast układów zintegrowanych).

Dzięki zastosowaniu wysokoprądowych elementów dyskretnych dużej mocy wzmacniacz z łatwością wysteruje głośniki wysokiej jakości.

Wzmacniacz ze sprzężeniem zwrotnym

To urządzenie korzysta z obwodu szerokopasmowego wzmacniacza ze sprzężeniem zwrotnym dla swojego przedwzmacniacza, więc sygnały wysyłane z odtwarzacza płyt Blu-ray i innych urządzeń, które obsługują formaty audio o wysokiej rozdzielczości, mogą być wzmacniane przy zachowaniu wysokiej jakości. Szerokopasmowy wzmacniacz ze sprzężeniem zwrotnym odtwarza również naturalną przestrzeń dźwięku.

Dolby Atmoslink

To urządzenie jest wyposażone w dekoder, który obsługuje format dźwięku Dolby Atmos. Ustawienie lub ruch dźwięku jest odtwarzany dokładnie przez dodatkowe górne głośniki, umożliwiając doświadczenie niesamowicie naturalnego i realistycznego pola dźwięku przestrzennego.

Wirtualizer Głośnikowy∗link

Wirtualizer Głośnikowy umożliwia dostęp do bardziej wciągającego środowiska z tradycyjnych głośników kanałowych poprzez układy cyfrowego przetwarzania sygnału, w tym wirtualizacji surround oraz wirtualizacji dźwięków wysokich Dolby Atmos.

Wirtualizer Głośnikowy nie nadaje się do użytku, gdy połączone są obydwa głośniki dźwięków wysokich i głośniki surround.

Wirtualizacja dźwięków wysokich może być stosowana, gdy podłączone są głośniki surround.

Funkcja ta będzie obsługiwana poprzez aktualizację oprogramowania wewnętrznego (firmware).

DTS:Xlink

To urządzenie jest wyposażone w technologię kompresji DTS:X. DTS:X wnosi nową jakość w dziedzinie kina domowego, wprowadzając technologię dźwięku opartą na obiektach immersyjnych, która eliminuje ograniczenia kanałów. Elastyczność obiektów umożliwia skalowanie i rozchodzenie się dźwięku w pomieszczeniu z większą precyzją niż dotychczas, oferując bogatsze wrażenia dźwięku immersyjnego.

DTS Virtual:Xlink

Technologia DTS Virtual:X umożliwia unikalne przetwarzanie wirtualne górne i wirtualnej przestrzeni DTS, aby zapewnić niezapomniane wrażenia dźwiękowe z dowolnego typu źródła sygnału wejściowego (kanał stereo do 7.1.4) oraz konfiguracji głośników.

Technologii DTS Virtual:X nie można używać po podłączeniu głośników wysokich.

IMAX Enhancedlink

Ten produkt z systemem IMAX Enhanced spełnia surowe normy IMAX i DTS ustanowione w celu stworzenia spójnego dźwięku wyższej jakości. System DTS pozwala na specjalną metodę reprodukcji dźwięku sygnowanego przez IMAX w warunkach domowych. Metoda ta łączy unikalny proces konwersji w celu miksowania dźwięku teatralnego IMAX, używając ulepszonej technologii kodeka DTS. Format dźwięku teatralnego IMAX z punktowymi głośnikami surround jest dopasowany do konfiguracji najczęściej używanych głośników, jakie są używane w warunkach domowych. W połączeniu z technologią dźwięku DTS, produkty z systemem IMAX Enhanced zapewniają najlepszą i najbardziej precyzyjną reprodukcję dźwięku poprzez kanały głośników 5.1 lub lepsze.

Audyssey LFC™ (Low Frequency Containment)link

Funkcja Audyssey LFC™ rozwiązuje problem dźwięków niskiej częstotliwości przeszkadzających osobom w sąsiednich pomieszczeniach lub mieszkaniach. Funkcja Audyssey LFC™ dynamicznie monitoruje zawartość audio i usuwa niskie częstotliwości przechodzące przez ściany, podłogi i sufity. Następnie stosuje przetwarzanie psychoakustyczne w celu odtworzenia wrażenia basów dla słuchaczy w danym pomieszczeniu. Efektem jest doskonały dźwięk, który już nie przeszkadza sąsiadom.

Dyskretne subwoofery oraz Audyssey Sub EQ HT™link

Urządzenie może używać dwóch wyjść głośników niskotonowych oraz może indywidualnie regulować poziom i opóźnienie dla każdego głośnika niskotonowego.
Audyssey Sub EQ HT™ umożliwia bezproblemową integrację, najpierw kompensując wszelkie różnice poziomu i opóźnienia między dwoma subwooferami, a następnie stosując funkcję Audyssey MultEQ® XT32 do obu subwooferów łącznie, aby uzyskać lepszą odpowiedź i szczegółowość najniższych tonów.

powrót do góry