Wysoka wydajność

Obsługa wejścia/wyjścia 4K 60 Hz

Feature1 6010

Gdy używane jest 4K Ultra HD (High Definition), szybkość sygnału wejściowego/wyjściowego 60 klatek na sekundę (60p) zostaje osiągnięta dla sygnałów wideo. Po podłączeniu do telewizora kompatybilnego z 4K Ultra HD oraz z wejściowym sygnałem wideo 60p, możesz cieszyć się poczuciem realizmu dostępnym jedynie w przypadku obrazów w wysokiej rozdzielczości, nawet przy oglądaniu szybko poruszających się obrazów.
Amplituner obsługuje również przetwarzanie obrazu dla 4K 60p, 4:4:4 i 24-bitowych filmów. Poprzez przetwarzanie filmu w oryginalnej rozdzielczości, urządzenie pozwala cieszyć się idealną jakością obrazu w wysokiej rozdzielczości.

To urządzenie wspiera HDR (High Dynamic Range) oraz szeroką paletę kolorów BT.2020.

HDCP 2.2

To urządzenie jest kompatybilne ze standardem ochrony praw autorskich HDCP 2.2.

Cyfrowy procesor wideo skaluje rozdzielczość sygnału analogowego (Rozdzielczość SD) do rozdzielczości HD (720p/1080p) oraz 4K link

Feature2 6010

Urządzenie jest wyposażone w funkcję skalowania w górę 4K wideo pozwalającą na emitowanie sygnału wyjściowego analogowego wideo lub SD (Standard Definition) wideo poprzez HDMI z rozdzielczością 4K (3840 × 2160 pikseli). Ta funkcja pozwala na podłączenie urządzenia do telewizora za pomocą jednego kabla HDMI i wyświetla obrazy o wysokiej rozdzielczości dla każdego źródła wideo.

Urządzenie jest wyposażone w wyjście HDMI ZONE2 link.

Wyjście multi-room ZONE2 zawiera wyjście HDMI, które pozwala na korzystanie z innego źródła audio/wideo w tym pomieszczeniu razem z innym programem grającym w głównym pomieszczeniu.

Złącza HDMI umożliwiają podłączenie różnorodnych źródeł cyfrowych AV (8 wejść, 3 wyjścia)

Feature3 7010

W celu podłączenia do szerokiego zakresu źródeł sygnału cyfrowego, to urządzenie posiada 8 wejść HDMI, w tym 1 na panelu przednim, które pozwala szybko i wygodnie podłączyć kamerę, konsolę do gier lub inne urządzenia wyposażone w HDMI. Dostępne są podwójne wyjścia HDMI dla pomieszczenia głównego oraz trzecie wyjście HDMI dla strefy ZONE2.

Kompatybilność funkcji eARC (Enhanced Audio Return Channel)

Funkcja eARC jest kompatybilna ze standardowymi formatami dźwiękowymi ARC, a także wielokanałowymi formatami liniowymi PCM, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS-HD Master Audio, DTS:X i innymi, które nie mogą być przesyłane przez standardową funkcję ARC.
Dodatkowo po podłączeniu do telewizora kompatybilnego z funkcją eARC można cieszyć się lepszą jakością odtwarzania dźwięku surround przez telewizor.

Oprócz funkcji sieciowych, takich jak radio internetowe itp., urządzenie posiada funkcję AirPlay®. link

Feature4 6010

Za pomocą tego urządzenia można odtwarzać rozmaitych źródeł audiowizualnych, w tym radio internetowe i pliki dźwiękowe zapisane w komputerze.

Urządzenie obsługuje również technologię Apple AirPlay, która umożliwia odtwarzanie strumieniowe biblioteki muzycznej z urządzeń takich jak iPhone®, iPad®, iPod touch® lub iTunes®.

Obsługa bezprzewodowej funkcji audio “AirPlay 2®”.

Synchronizacja wielu urządzeń/głośników kompatybilnych z AirPlay 2 w celu jednoczesnego odtwarzania.

To urządzenie obsługuje funkcję AirPlay 2 i wymaga systemu iOS 11.4 lub nowszego.

Odtwarzanie plików DSD i FLAC przez USB i sieci

To urządzenie obsługuje odtwarzanie formatów audio o wysokiej rozdzielczości, takich jak pliki DSD (5,6 MHz) i FLAC 192 kHz. Zapewnia wysoką jakość odtwarzania plików o wysokiej rozdzielczości.

Można łatwo nawiązać połączenie bezprzewodowe z urządzeniami Bluetooth link

Feature5 6010

Można słuchać muzyki poprzez bezprzewodowe połączenie ze smartfonem, tabletem, komputerem itp.

Dźwięk multi-room link

Feature6 AVR-X2100WE3

Istnieje możliwość wybrania i odtwarzania z poszczególnych wejść w pomieszczeniu głównym (MAIN ZONE) oraz w ZONE2.
Ponadto, gdy używana jest funkcja Wszystkie strefy stereo, muzyka odtwarzana w pomieszczeniu głównym (MAIN ZONE) może być odtwarzana we wszystkich strefach jednocześnie. Jest to przydatne, gdy chce się słuchać muzyki tła (BGM) w całym domu.

Energooszczędna konstrukcja

Urządzenie wyposażone jest w funkcje trybu Tryb ECO, która pozwala odtwarzać muzykę i filmy, jednocześnie redukując zużycie energii, a także w funkcję automatycznego trybu czuwania, która automatycznie wyłącza zasilanie, gdy urządzenie nie jest używane. Pozwala to ograniczyć zbędne zużywanie energii.

Kompatybilne z Aplikacją “Marantz 2016 AVR Remote”∗ w zakresie wykonywania podstawowych czynności na urządzeniach iPad, iPhone lub Android™ (Google, Amazon Kindle Fire)

Marantz app operation 2

Poza dodaniem wielu nowych funkcji całkowitemu odświeżeniu poddano interfejs graficzny i użytkownika. Nowa aplikacja umożliwia pełną kontrolę nad AVR, a także zapewnia dostęp do menu ustawień, w którym można przeprowadzić szczegółową regulację za pomocą telefonów lub tabletów. Aplikacja “Marantz 2016 AVR Remote” zapewnia również szybki dostęp do funkcji wyświetlania statusu, opcji menu, sterowania odtwarzaczem płyt Blu-ray firmy Marantz oraz instrukcji użytkownika online.

Pobierz odpowiednią aplikację “Marantz 2016 AVR Remote” dla urządzeń z systemem iOS lub Android. Amplituner należy połączyć z tą samą siecią LAN lub Wi-Fi (bezprzewodową siecią LAN), z którą jest połączone urządzenie iPhone lub iPod touch.

HEOS zapewnia transmisję strumieniową muzyki z ulubionych źródeł muzycznych online

HEOS app operation 2

Bezprzewodowy system dźwięku multi-room pozwala cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu Twojego domu. Wykorzystując istniejąc sieć domową oraz aplikację HEOS App (dostępną na urządzenia iOS, Android oraz Amazon), możesz odkrywać, przeglądać i odtwarzać muzykę z własnej biblioteki muzycznej lub z wielu usług transmisji strumieniowej muzyki online.

Jeżeli do tej samej sieci podłączono wiele urządzeń HEOS, urządzenia HEOS mogą zostać zsynchronizowane do odtwarzania tej samej muzyki na wszystkich urządzeniach symultanicznie albo różnej muzyki na osobnych urządzeniach HEOS.

powrót do góry