Dźwięk wysokiej jakości

Przy zastosowaniu obwodów dyskretnych wzmacniacz mocy zapewnia identyczną jakość we wszystkich 7 kanałach (70 W x 7 kanałów).

W celu uzyskania optymalnego realizmu i niezwykłej dynamiki, sekcja wzmacniacza mocy wykonana jest na elementach dyskretnych (zamiast układów zintegrowanych).

Dzięki zastosowaniu wysokoprądowych elementów dyskretnych dużej mocy wzmacniacz z łatwością wysteruje głośniki wysokiej jakości.

Dolby Atmoslink

To urządzenie jest wyposażone w dekoder, który obsługuje format dźwięku Dolby Atmos. Ustawienie lub ruch dźwięku jest odtwarzany dokładnie przez dodatkowe górne głośniki, umożliwiając doświadczenie niesamowicie naturalnego i realistycznego pola dźwięku przestrzennego.

DTS:Xlink

To urządzenie jest wyposażone w technologię kompresji DTS:X. DTS:X wnosi nową jakość w dziedzinie kina domowego, wprowadzając technologię dźwięku opartą na obiektach immersyjnych, która eliminuje ograniczenia kanałów. Elastyczność obiektów umożliwia skalowanie i rozchodzenie się dźwięku w pomieszczeniu z większą precyzją niż dotychczas, oferując bogatsze wrażenia dźwięku immersyjnego.

DTS Virtual:X link

Technologia DTS Virtual:X umożliwia unikalne przetwarzanie wirtualne górne i wirtualnej przestrzeni DTS, aby zapewnić niezapomniane wrażenia dźwiękowe z dowolnego typu źródła sygnału wejściowego (kanał stereo do 7.1.4) oraz konfiguracji głośników.

Technologii DTS Virtual:X nie można używać po podłączeniu głośników wysokich.

powrót do góry