Podłączanie głośników systemu wielokanałowego 7.1: Połączenie bi-amp przednich głośników

Ten system odtwarza 7.1-kanałów. Można używać połączenia bi-amp dla głośników przednich. Połączenie bi-amp jest metodą podłączenia osobnych wzmacniaczy do gniazd wysokotonowych i niskotonowych głośników kompatybilnych z bi-amp. To połączenie pozwala na przepływ siły przeciwelektromotorycznej (napięcie zasilające wraca bez wyprowadzania) z głośnika niskotonowego do głośnika wysokotonowego, bez wpływu na jakość dźwięku, tworząc wyższą jakość dźwięku.

Można również podłączyć głośniki do maksymalnie 9-kanałów w pomieszczeniu głównym (MAIN ZONE). Po podłączeniu głośników do więcej niż 8 kanałów, wyjście głośnikowe automatycznie przełączy się w zależności od sygnału wejściowego i trybu dźwięku.

Pict SP Layout 7.1 BiAmp
UWAGA

Wykonując połączenia bi-amp, pamiętaj o usunięciu płytki zwierającej lub przewodu między gniazdami głośnika niskotonowego i wysokotonowego.

Conne SP 7.1 BiAmp S62U

Głośniki górne, głośniki sufitowe i głośniki Dolby Atmos Enabled można podłączyć do gniazd głośnikowych HEIGHT1. Ustaw podłączany głośnik w “Wysokość” - “układ” w menu. link

powrót do góry