Wynik wyszukiwania
Wejście TV
Ustaw to podczas odtwarzania dźwięku z telewizora na tym urządzeniu. Gdy telewizor jest włączony, to urządzenie włącza się, a źródło wejścia jest automatycznie przełączane na “Optical 1”, “Optical 2” lub “Coaxial” w taki sposób, że dźwięk z telewizora może być odtwarzany za pośrednictwem tego urządzenia.
Wejście domyślne
Ustaw źródło sygnału, które będzie używane podczas odtwarzania dźwięku z telewizora za pośrednictwem tego urządzenia. Ustaw to zgodnie z używanym gniazdem tego urządzenia do podłączania telewizora (OPTICAL 1, OPTICAL 2 lub COAXIAL).
Brak / Optical In 1 / Optical In 2 / Coaxial In |
Autoodtwarzanie
Kiedy do urządzenia podłączone jest źródło dźwięku TV, urządzenie automatycznie przełącza się na źródło sygnału wejściowego ustawionego w “Wejście domyślne” i ustawia funkcję Autoodtwarzanie do odtwarzania dźwięku TV na tym urządzeniu.
Włącz: |
Funkcja Autoodtwarzanie zostaje włączona. |
Wył. |
Funkcja Autoodtwarzanie zostaje wyłączona. |
Funkcja Autoodtwarzanie nie działa, gdy opcja “Wejście domyślne” jest ustawiona na “Brak”. Ustaw “Wejście domyślne” wcześniej.